Atribuită Cumpărare directă

Reparatie pompa de precizie sistem de chimie in flux Asia ,Syrriscda 451/28.06.2021-oancea

Număr anunț
DA28294665
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
ANALITIC LABORATORY SRL (CUI 15455523)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,31 RON
Valoare atribuită
5,31 RON
Data publicării
29.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,31 RON

din 5,31 RON estimat