Atribuită Cumpărare directă

ip imprimantă Necesar buc(set) Compatibil Pret fara TVA HP M1132 MFP 4 ce285a 54 Canon-FAX JX 500 1 pg-40 70 Brother MFC – L2740DW 5 tn 2320 42 Samsung ML -2010P 2 mlt-d119s 67 Brother MFC-L2712DW 1 tn 2421 78 Xerox Workcenter 5222 1 106r01413 109 Cilindru Drum Xerox Worcentre 5222 Cilindru DRUM 3 101r00434 245 Brother MFC - L5750DW 7 tn3480 42 Brother MFC - L5750DW - DRUM 1 dr3400 78 Samsung Xpress M2070 2 mlt-111l 72 Samsung SCX 3405 F 2 mlt-101s 50 Hp Color Laserjet Pro MFP M283fdw (Rose) (SET) 2 w2210/11/12/12 fara chip 280 XEROX B205 4 106r04348 140

Număr anunț
DA28157265
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU (CUI 4751442)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,29 RON
Valoare atribuită
3,29 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
09.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,29 RON

din 3,29 RON estimat