Atribuită
Cumpărare directă
SSD Kingston, SKC600, 2.5", 256GB, SATA 3.0 (6GB/s), R/W speed: 550MBs/500MBs Cod: SKC600/256G Memorii ZEPPELIN DDR2 2 GB, frecventa 800 MHz, 1 modul, Cod produs: ZE-DDR2-2G800-b Switch D-link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch, CARCASA METALICA, cod produs:DGS-108
- Număr anunț
- DA28182714
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,31 RON
- Valoare atribuită
- 1,31 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.