Atribuită Cumpărare directă

Cablu U/UTP SCHRACK, Cat.5e, rola 305m Switch D-link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch, CARCASA METALICA, cod produs:DGS-108 Priza cu protectie Smart 381.252K , Numar iesiri 6 Schuko, Lungime cablu 5 m, Pix Schneider K15 Coliere din plastic 200 mm x 2.5 mm, set 100 buc

Număr anunț
DA28182811
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,61 RON
Valoare atribuită
1,61 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,61 RON

din 1,61 RON estimat