Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Original Lexmark C3220K0 laser toner black return program , 1.500 pagini, (PT. MC3326adwe)

Număr anunț
DA28224202
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277 RON
Valoare atribuită
277 RON
Data publicării
17.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277 RON

din 277 RON estimat