Atribuită
Cumpărare directă
2 buc x Cartus toner compatibil Konica Minolta TN-322, 24.000 pag; 1 buc x Cartus toner compatibil Konica Minolta TN116/TN118, 8.500 pag; 2 buc x Cartus toner compatibil Brother TN2320, 2600 pag; 4 buc x Cartus tonercompatibil CANON EXV49 Black, 21.500 pagini; 1 buc x Cartus toner compatibil CANON EXV49 Yellow, 19.000 pagini; 1 buc x UNITATE CILINDRU ORIGINAL HP CE314A 14.000 pag
- Număr anunț
- DA28235263
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,96 RON
- Valoare atribuită
- 1,96 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.