Atribuită
Cumpărare directă
LOT 2: Pachet Tonere şi Cartuşe – pentru ISU Alba: 17 bucati Cartuș Lexmark MX 317 DN Compatibil si cate 1 bucata din urmatoarele: Cartuș Canon C-EXV34 Black Compatibil , Cartuș Canon C-EXV34 Cyan Compatibil, Cartuș Canon C-EXV34 Magenta Compatibil, Cartuș Canon C-EXV34 Yellow Compatibil, Cartuș Lexmark MB2442, Cartuș Xerox Phaser 6180 Black Compatibil, Cartuș Xerox Phaser 6180 Cyan Compatibil, Cartuș Xerox Phaser 6180 Magenta Compatibil, Cartuș Xerox Phaser 6180 Yellow Compatibil potrivit formularului dvs de oferta transmis pe mail achizitii@cjalba. ro si inregistrat la sediul Ac sub nr. 13377/17.06.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28248843
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,43 RON
- Valoare atribuită
- 2,43 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.