Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REPERATII MULTIFUNCTIONALA Xerox 5945 - DNA-ST TIMISOARA, conform deviz 18.06.2021 Roll assy tray 1 – 156 lei, Roll assy tray 2 – 156 lei, Roll assy HC tray 3 – 255 lei

Număr anunț
DA28253125
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567 RON
Valoare atribuită
567 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567 RON

din 567 RON estimat