Atribuită Cumpărare directă

Interventie in 7 zile lucratoare de la data solicitarii scrise catre departamentul tehnic al BTL Romania (excluzand zilele de Sambata si Duminica si sarbatorile legale); Intocmire de fisa tehnica de verificare pe fiecare aparat in parte; 1 revizie / an; 1 deplasare accidentala gratuita. Echipamente ce vor face obiectul contrcatului de prestari de servicii: Artroscop SOPRO 165, SOPRO 670, SOPRO 684 -1 buc Osteodensitometru Pegasus - 1 buc Electroencefalograf Z2M-F-480-D- 1 buc Aparat pentru terapie curenti de joasa frecventa ATM-11 BTL-4620 PROFESIONAL -1 buc Aparat pentru terapie curenti interferentiali si medie frecventa ATM-21 BTL-4620 TOPLINE- 1 buc Aparat pentru terapie cu ultrasunete BTL-4710 SONO - 1 buc Aparat pentru Magnetodiaflux MDF-5M BTL - 4920 TOPLINE - 1buc Aparat de terapie cu unde scurte Termoplus e Hittinger BTL-600 - 1 buc Aparat de terapie combinata electroterapie si ultrasunete Ionoson Expert BTL-4810S - 1 buc Aparat de stimulare limfatica Legmpha Vision Expert BTL-6000- 1 buc Aparatura pentru mecanoterapie Lojer Twin Pulley CHINESPORT- 1buc Se va incheia un contract de prestari servicii pana la 31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional pana la 30.04.2022, , in conditiile in care unitatea va dispune de resursele financiare destinate acestui scop, conform art.165 din HG 395/2016, cu modificarile si completarile ulterioare

Număr anunț
DA28172214
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,05 RON
Valoare atribuită
4,05 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,05 RON

din 4,05 RON estimat