Atribuită Cumpărare directă

-150 lei /luna abonament lunar servicii colectare si transport deseuri (1 colectare pe sapt in limita a 10 kg incluse pe luna) -7 lei /kg deseu suplimentar -100 lei colectare suplimentara Servicii aferente perioadei 01.07.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA28300652
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat