Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN 5L GREEN LAGOON ALBIO 3 BUC SAPUN 5L LAVANDA ALBIO 2 BUC DEZINFECTANT BACTISEPT FRESH 1L EFEKT 5 BUC RIVEX CLOR 4L 2 BUC HARTIE PROSOP BUCATARIE MISAV.2STR 2/SET 10 SET HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.ROSE 8 SET 3STR 8 SET HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.LEMON 8SET 3STR 16 SET MATURA MILADY 5018 5 BUC ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET NR. : 101283341/11.06.2021.
- Număr anunț
- DA28182412
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMANZIALA NICOLAE IORGA (CUI 12938957)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502 RON
- Valoare atribuită
- 502 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.