Atribuită
Cumpărare directă
4019247 PARCHET VARIO 8MM C32 V841 JARI OAK 19 PAC 4010177 PLINTA PVC VKP 53.01 ALB 2500x50 20 BUC 4010183 COLTAR INT. VKP 53.01 ALB 4/S 4 SET 4010189 COLTAR EXT. VKP 53.01 ALB 2/S 8 SET 4010201 TERM. ST/DR VKP 53.01 ALB 4/S 3 SET 4010195 ELEM. LEG. VKP 53.01 ALB 4/S 4 SET 4021238 SPRINTUS XPS SMART 5 MM (5,5 MP/PAC) 7 PAC 4011156 PROFIL PIN 90 CM 3104 TREC NIVEL 41 MM 1 BUC
- Număr anunț
- DA28145178
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI (CUI 4884830)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,60 RON
- Valoare atribuită
- 1,60 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.