Atribuită Cumpărare directă

8031016 DORMITOR RAUL-PAT BARDOLINO/MAGIA 3C BUC 1,00 399,00 335,29 63,71 20 8059429 RITMO-COMODA 3K1F SO OB SO 2C BUC 1,00 319,00 268,07 50,93 30 8059432 RITMO-SET 2 NOPTIERE 2NO1F SO 1C BUC 1,00 212,00 178,15 33,85 40 8045216 SALTEA GAMA ORTOPEDIC 140X200 BUC 1,00 469,00 394,12 74,88 50 8017121 STANDER GARDEROBA HAINE ST25168 1C BUC 1,00 229,00 192,44 36,56 60 8059379 MASUTA UNION 90X50 SO 1C BUC 1,00 199,00 167,23 31,77 70 8056590 BUC. SMART-INF. 800 A458 2C BUC 2,00 289,00 485,71 92,29 80 8056599 BUC. SMART-SUSP. 800 A458 2C BUC 2,00 179,00 300,84 57,16 90 8018122 MASA DEJUN CU 2 SCAUNE XJH-0061B BUC 1,00 299,00 251,26 47,74

Număr anunț
DA28180409
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TIMISOARA (CUI 2483530)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,57 RON
Valoare atribuită
2,57 RON
Data publicării
11.06.2021 00:00
Data finalizării
14.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,57 RON

din 2,57 RON estimat