Atribuită Cumpărare directă

Naveta din polietilena pentru transport si depozitare, cu pereti perforati, dimensiune 60x40x30 cm, volum 62 litri x 400 bucati, conform ofertei nr. 101305701 inregistrata cu nr. 2695 din data de 24.06.2021

Număr anunț
DA28267066
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44619500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,38 RON
Valoare atribuită
13,38 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,38 RON

din 13,38 RON estimat