Atribuită
Cumpărare directă
7035708 GALEATA QUICK MAX PROFI SPONTEX BUC 1 7036844 MOP PLAT RECTANG.QUICK MAX PROFI SPONTEX BUC 1 7036845 REZ.PT.MOP PLAT QUICK MAX PROFI SPONTEX BUC 1 7050716 NUFAR GEAMURI OCEAN 500ML BUC 3 7011564 SANO POLIWIX PARQUET LUXURY HOTEL 2L BUC 2 7025877 FARAS CU COADA BUC 1 7037949 MATURA CU COADA PLASTIC 120CM BUC 1 7055682 PULVERIZATOR MOBILA LAVANDA 0,750L EFEKT BUC 2 7022277 LAVETE 30X60(10BUC/SET) SET 1 7022279 LAVETE 40X40(10BUC/SET) SET 1 7022390 LAVETA SUPER ABSORBANTA 58X40CM 5BUC/SET PAC 2 7057996 SACI CU URECHI PARF 35L MISV 20/SET 2R V SET 6 7033409 COS GUNOI CU PEDALA 12L RATTAN BUC 1 4017160 PARCHET UNIVERSE 14MM CL33 CENTAURUS PAC 24 4020012 PLINTA ESQUERO 609 PIN PLIN 2.5 M BUC 14 4020018 COLT INT PLINTA ESQ 609 PIN PLIN 2/SET SET 8 4020021 COLT EXT PLINTA ESQ 609 PIN PLIN 2/SET SET 5 4020015 IMBINARE PLINTA ESQ 609 PIN PLIN 2/SET SET 3 4020024 CAPETE S/D PLINTA ESQ 609 PIN PLIN 2/S SET 4 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM PAC 6 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc PUN 1 4013894 ALUPROF TREC S65 49MM DIF NIV STEJ 0.93M BUC 2 2024897 KIT ROBINETI COLT TUR+RETUR1/2 R705KX003 BUC 3
- Număr anunț
- DA28251027
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,88 RON
- Valoare atribuită
- 2,88 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.