Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza următoarele produse conform referatului de necesitate nr. 6095/28.05.2021: 7058234 DETERG.GEL MIX&WASH SANO MAXIMA 60SP 3L 1 BUC 39,59 7055501 HARTIE PROS.MISAV.SUPER STRONG 1500 3ST 2 BUC 27,86 7037400 RAID GAND.+RAID MUSTE&TANTARI-40% 1 PAC 20,42 7029801 PRONTO CLASIC+33%GRATIS 400ML 2 BUC 15,92 7057463 MANUSI UZ CASNIC SANYC 1 PER S 03714 4 SET 3,68 7006103 SET SPALAT WC MD.1 0725 2 BUC 6,12 7023987 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L 2 BUC 37,50 7006129 SET BURETE BUCATARIE (5 BUC) 0918 1 BUC 2,34 7037724 CLOR INALB.PT RUFE CLOREL PARF.FLORAL 5L 2 BUC 13,97 7055510 PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM 5 BUC 18,90 7048245 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.LEMON 8SET 3STR 7 SET 9,29 3025918 SET CESCUTE 12PCS SUPERWHITE 2 SET 34,35 4006886 STERGATOR HM SCALA 550 ANTHR. (007)60x80 3 BUC 30,84 6048418 SCARA AL 4 TREPTE DD2X4 1 BUC 88,24
- Număr anunț
- DA28214011
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689 RON
- Valoare atribuită
- 689 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.