Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare Targ Carte Gaudeamus

Număr anunț
DA34493350
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Cod CPV
79956000-0 · Servicii de organizare de targuri si expozitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.359.188 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.359.188 RON