Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse ORIGINALE OEM

Număr anunț
DA34491535
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.4 POIENILE DE SUB MUNTE (CUI 31954797)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.616.388 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.616.388 RON