Atribuită Cumpărare directă

100 carnete registre CFPP, conform specificațiilor agreate prin oferta nr. 5830/27.05.2021: format A4, landscape, fata-verso, neinseriate, cu pagini numerotate, intre 50-100 file/carnet.

Număr anunț
DA28137793
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 17344491)
Furnizor / câștigător
ROMPRINT PAPER SRL (CUI 6707702)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,85 RON
Valoare atribuită
1,85 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,85 RON

din 1,85 RON estimat