Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea Contractanta solicita achizitionarea serviciilor de proiectare faza DALI pentru obiectivul: "Modernizare DJ 207F, DN2F – Saucesti, km 0+000 – km 3+254, jud. Bacau". Serviciile solicitate constau in: intocmire Expertiza tehnica, studii de teren (topo, hidro, geotehnice), documentatia de avizare a lucrarilor de interventii D.A.L.I. intocmita conform HG 907/2016, documentatii pentru obtinerea acordurilor si avizelor solicitate prin CU. In vederea elaborarii proiectului faza DALI, Autoritatea Contractanta pune la dispozitie tema de proiectare intocmita pentru obiectivul sus mentionat.

Număr anunț
DA28242578
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE DRUMURI BACAU (CUI 14503401)
Furnizor / câștigător
RUTIER-CONEX XXI SRL (CUI 10402889)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,98 RON
Valoare atribuită
109,98 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,98 RON

din 109,98 RON estimat