Atribuită
Cumpărare directă
Cartuse si accesorii de birou pentru birou Concesiuni Inchirieri: CARTUS TONER COMPATIBIL NEGRU CE310A 1,2K ; HP LASERJET PRO CP1025 2; CARTUS TONER COMPATIBIL CYAN /MAGENTA/YELLOW CE311A/CE 312A/CE313A 1K HP LASERJET PRO CP1025 3; CARTUS TONER COMPATIBIL HP LJ 79A 2; CARTUS TONER CANON CRG712 COMPATIBIL 1; CARTUS CANON PG540 ORIGINAL 3; CARTUS CANON CL541 ORIGINAL 3; SUPORT CARTON DOSARE MONTANA 20; DOSAR DE INCOPCIAT1/1 25; DOSAR CARTON SINA STANDART 25; AGRAFE DE BIROU 28MM 4.
- Număr anunț
- DA28112228
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,27 RON
- Valoare atribuită
- 1,27 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.