Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reinnoire banca de date ICDD PDF4+ (Ren PDF-4+ Sub DVD B 18, PDF-4+ 2021 Renew DVD SUB00703 October Renewal SRY) - Producator ICDD, certificate ISO 9001:2015 - Conditii de livrare: DDP beneficiar - Conditii de receptie: PV Receptie baza de date (DVD) - Produsul este de tip abonament reinnoire baze de date. Subscrierea se pierde daca nu se finalizeaza, prin emiterea unei comenzi ferme sau semnarii unui contract, pana la data de 30.06.2021, ulterior fiind necesara achizitionarea unei noi licente - Termen de livrare: 4-8 saptamani de la data comenzii ferme sau semnarii contractului de vanzare-cumparare - Garantie, asistenta tehnica: 12 luni de la livrare
- Număr anunț
- DA28211737
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 72320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,23 RON
- Valoare atribuită
- 16,23 RON
- Data publicării
- 16.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.