Atribuită Cumpărare directă

1.5322 695 15177 -Heating element 450W - 1 x 4.140,00 lei= 4.140,00 lei 2.5322 282 30203 -Thermostat n.o. 70°C -1 x1.500,00 lei= 1.500,00 lei 3. 5322 530 51165 -O-ring dipstick and drain -2 x 810,00 lei= 1.620,00 lei Total 7260 lei

Număr anunț
DA28295079
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,26 RON
Valoare atribuită
7,26 RON
Data publicării
29.06.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,26 RON

din 7,26 RON estimat