Atribuită Cumpărare directă

pH/ISE-metru de laborator Orion® STAR A214 cu electrod de Fluoruri si solutii de calibrare a.STARA2140 pH/ISE-metru de laborator Orion® STAR A214 pentru electrod de Fluoruri Caracteristici: -grad de protectie IP54, rezistent stropire si praf -afisare stabila, inghetarea citirii cu functia HOLD -calibrare automata in mai multe puncte(5 puncte), lineara, non lineara cu autoblank si stabilitate la concentratii mici -fixarea erorilor de calibrare prin editarea curbei de calibrare fara a fi nevoie de recalibrare -memorarea a 10 curbe de calibrare -2000 puncte in memorie -atasare la masuratoare a orei si zilei determinarii -interfata RS232 si USB -functie de autotestare -dotat cu agitator mecanic care este comandat din softul aparatului pH -domeniu :-2.000 – 20.000 -rezolutie : 0.1/0.01/0.001 -precizie relativa :  0.002 -calibrare automata sau manuala in 5 puncte -posibilitatea editarii calibrarii ISE(IONI)-domeniu :0 – 19900 -rezolutie : 3 digiti semnificativi -precizie relativa :  0.2mV sau  0.5%(oricare este mai mare) -unitati : ppm, M, mg/l, %, ppb -calibrare automata sau manuala in 5 puncte -posibilitatea editarii calibrarii -punct final la timp determinat, curba lineara pe segmente, stabilitate la concentratii mici temperatura -domeniu : -5C - 105C -rezolutia : 0.1C -precizia relativa:  0.1C mV/RmV/ORP -domeniu :  2000.0 -rezolutia : 0.1 -precizia relativa:  0.2 mV sau 0.05 % din citire (oricare este mai mare) Posibilitatea de masurat ORP display: LCD care afiseaza

Număr anunț
DA28203135
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
38416000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,24 RON
Valoare atribuită
8,24 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,24 RON

din 8,24 RON estimat