Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REPARATII ECHIPAMENTE BIROU REPARATII ECHIPAMENTE FS/PV/DATA CANT. PRET IN LEI FARA TVA TOSHIBA E-STD 256 896/21.04.2021 1 225 UC DELUX 661/26.03.2021 1 70 LAPTOP ASUS 917/26.04.2021 1 225 TOSHIBA EST 256 921/26.04.2021 1 120 TOSHIBA EST 256 1068/18.05.2021 1 150 LAPTOP ACER ASPIRE E-5-571G-36VP 1085/21.05.2021 1 665 KYOCERA ES-1325 MFP 1150/02.06.2021 1 125 LAPTOP HP PROBOOK 440G4 1093/26.05.2021 1 384 TOTAL 1964
- Număr anunț
- DA28271015
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 50313200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,96 RON
- Valoare atribuită
- 1,96 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.