Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm R, 500 coli/top 88068193 29 12.98 CALCULATOR CANON AS2200 12 DIGITS AS-2200 2 38 Banda corectoare Kores Fancy Scooter 8Mx4.2mm, polybg-retail box K84873 5 6.8 Pix Bic Orange Fine albastru 1199110111 10 1.2 Capsator din metal STD C-12, 24/6 (capacitate de capsare: 25coli) C-12 1 21
- Număr anunț
- DA28172733
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519 RON
- Valoare atribuită
- 519 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.