Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta Multifunctionala Laser Color Workcenter Xerox 6515, A4 pentru proiect IDEAR ctr 19/30.06.2014, responsabil de proiect prof.dr.ing. Stefan Dan Pastrama.

Număr anunț
DA28233873
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,86 RON
Valoare atribuită
1,86 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,86 RON

din 1,86 RON estimat