Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de calcul HP Z2 G4 SFF + Monitor pentru proiect ERASMUS KA103-078229/2020, coordonator Gabriel Jiga, conform referatului 61301/17.05.2021 si ofertei 350/22.06.2021: Sistem de calcul HP Z2 G4 SFF Processor 5-9400F,32GB DDR4 SSD 1TB Placa video dedicata Nvidia Geforce,DVD Carcasa TOWER Tastatura + mouse HP Licenta WIN 10 PRO 64 bit + Monitor ASUS MONITOR ASUS VP278QG - Garantie 3 ani.
- Număr anunț
- DA28264417
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,37 RON
- Valoare atribuită
- 7,37 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.