Atribuită Cumpărare directă

2 x Statie de Lucru , Asamblat STREAM NETWORKS,PROCESOR I7-9700F Memorie instalata 32GB DDR4,PLACA DE BAZA MSI H310M PRO-M2 PLUS H310MPROM2PLUS,Placa video chipset NVIDIA ,SSD 512GB M.2 NVM ,HDD 2 TB SATA ,Carcasa TOWER sursa 600W, Tastatura + mouse optic,Licenta Microsoft Win 10 pro ,Monitor Dell 24'' LED IPS FHD (1920 x 1080 at 60 Hz) 60.47 cm, Aspect Ratio: 16:9, Response Time: 8 ms tipic (normal) 5 ms tipic (rapid) (de la gri la gri), Brightness: 250 cd/m2 (typical), contrast 1000: 1 (typical), Viewing Angle: 178o vertical / 178o horizontal, Connectivity: 1 x HDMI1.4, 1 x VGA, Dimensions : 489,1 mm x 550.60 mm x 187 mm, Weight 4.91 kg,Height adjustable stand 100+/-5 mm,Built-in Speakers (2 x 1 W sound output) GARANTIE 3 ANI - pret unitar 4350 lei + TVA 5 x Statie de lucru cu i5 Asamblat STREAM NETWORKS Procesor I5-8600,Memorie instalata 16GB DDR4,PLACA DE BAZA MSI H310M PRO-M2 PLUS H310MPROM2PLUS Placa video chipset NVIDIA SSD 256GB M.2 NVM,HDD 1 TB SATA, Carcasa TOWER sursa 600W,Tastatura + mouse optic Licenta Microsoft Win 10 pro + Monitor Dell 24'' LED IPS FHD (1920 x 1080 at 60 Hz) 60.47 cm, Aspect Ratio: 16:9, Response Time: 8 ms tipic (normal) 5 ms tipic (rapid) (de la gri la gri), Brightness: 250 cd/m2 (typical), contrast 1000: 1 (typical), Viewing Angle: 178o vertical / 178o horizontal, Connectivity: 1 x HDMI1.4, 1 x VGA, Dimensions : 489,1 mm x 550.60 mm x 187 mm, Weight 4.91 kg,Height adjustable stand 100+/-5 mm,Built-in Speakers (2 x 1 W sound output) GARANTIE

Număr anunț
DA28284612
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,03 RON
Valoare atribuită
26,03 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,03 RON

din 26,03 RON estimat