Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE - VATA HIDROFILA

Număr anunț
DA34467058
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina Buzau (CUI 4055742)
Cod CPV
33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.134.987 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.134.987 RON