Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec LED galben 2W e27 230V

Număr anunț
DA34490802
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.248.498 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.248.498 RON