Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenţă tehnică şi mentenanţă a sistemului informatic, conform Caietului de sarcini nr. 10800/14.05.2021+ Anexa 1+ Anexa 2, Proiectului de contract de prestări servicii şi a Formularului de propunere tehnică şi financiară+ Centralizator de preţuri nr. 1 si nr. 2 transmis de dvs si inregistrat la sediul Consiliului Judetean Alba sub nr. 13124/15.06.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro. mai putin
- Număr anunț
- DA28205647
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,76 RON
- Valoare atribuită
- 33,76 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.