Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese pentru vehicule,dupa cum urmeaza: 1.Regulator presiune cu filtru = 4 buc; 2.Pompa frana raba/saviem = 5 buc; 3.Cap bara stanga = 5 buc; 4.Bobina anclasare electromotor saviem = 5 buc; 5.Bendix electromotor saviem = 5 buc; 6.Pompa frana Tab C79 simpla = 1 buc; 7.Pompa frana Tab C79 cu amplificator = 1 buc; 8.Cilndru frana Tab C79 = 5 buc; 9.Cilindru ambreiaj (receptor) raba/saviem = 5 buc.
- Număr anunț
- DA28189483
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,92 RON
- Valoare atribuită
- 4,92 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.