Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE ADV 1223005 NUMAR DE REFERINTA: 56 PRET DE CATALOG: 2.139,06 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 34300000-0 Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2) DESCRIERE: ADV 1223005 STERGATOARE PARBRIZ VW TIGUAN 2017 SET 1 52,52 52,52 STERGATOARE PARBRIZ VWGOLF 2017 SET 1 51,68 51,68 FILTRU ULEI OE LOGAN B 1 15,55 15,55 FILTRU AER LOGAN OE B 1 22,27 22,27 FILTRU POLEN LOGAN OE B 1 22,27 22,27 DISCURI FRANA FATA OE SET 1 197,48 197,48 PLACUTE FRANA LOGAN OE SET 1 75,63 75,63 KIT DISTRIBUTIE LOGAN OE SET 1 138,65 138,65 CUREA ALTERNATOR LOGAN OE B 1 19,33 19,33 CUREA ACCESORII CU 2 ROLE B 1 142,86 142,86 BUJII LOGAN B 4 8,4 33,6 DISCURI FRANA FATA AUDI A4 TRW B 2 165,97 331,94 PLACUTE FRANA AUDI A4 TRW SET 1 102,52 102,52 DISCURI FRANA SPATE AUDI A4 TRW B 2 100,84 201,68 PLACUTE FRANA SPATE TRW AUDI A4 SET 1 54,62 54,62 FILTRU MOTOR ULEI OE LOGAN B 1 15,55 15,55 FILTRU AER LOGAN OE B 1 22,69 22,69 FILTRU POLEN LOGAN OE B 1 30,67 30,67 DISCURI FRANA FATA LOGAN OE SET 1 197,48 197,48 PLACUTE FRANA FATA OE LOGAN SET 1 75,63 75,63 KIT DISTRIBUTIE LOGAN OE SET 1 138,65 138,65 CUREA ALTERNATOR LOGAN OE B 1 19,33 19,33 CUREA ACCESORII CU 2 ROLE LOGAN B 1 142,86 142,86 BUJII LOGAN B 4 8,4 33,6 2139,06 Transportul inclus in pretul produsului mai putin
- Număr anunț
- DA28283869
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,14 RON
- Valoare atribuită
- 2,14 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.