Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul proiectului „Sala Mihai Eminescu Sighișoara (restaurare, consolidare, punere în valoare Componenta A și Reabilitarea strazii Nicolae Balcescu din Muncipiul Sighișoara – componenta B” – SMIS 126648 conform ofertei de pret Media Marketing nr. 441/09.06.2021

Număr anunț
DA28202824
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,50 RON
Valoare atribuită
96,50 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,50 RON

din 96,50 RON estimat