Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare de risc la securitatea fizica si intocmirea planului de paza

Număr anunț
DA34492677
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.090.037 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.090.037 RON