Atribuită Cumpărare directă

GM21 este o lanterna pentru arma ,reincarcabila Micro-USB ,pe care o puteti folosi cu incredere cu un flux luminos de max 510 lumeni.Poate fi folosita pe majoritatea armelor folosind un adaptor Glock sau sina picatinny (1913).Usoara si puternica GM21 este optiunea perfecta pentru a va ajuta sa gasiti tinta in intuneric. Caracteristici: Led CREE XPL-HI Material : aluminiu puternic anodizat Flux luminos max: 510 lumeni Distanta iluminare: 75 metri Autonomie : 45 minute Compacta si usoara :doar 3.15 cm lungime si cantareste 55 grame Sistemul rapid de montare & demontare : convenabil pentru a inlocui rapid adaptorul Glock cu adaptorul 1913 incluse in pachet,doar folosind suruburile si capul de surubelnita puse la dispozitie in pachet. Compatibila cu Glock & sistemul sina Picatinny:inclusiv Glock 17/19/20/22/23/25/32, M*P M2.0 3.6/4.0/4.25IN, M&P M2.0 , SIG SAUER P226/P229/P320V, HK VP9 SK, CZ P10C, RUGER SR9.

Număr anunț
DA28271881
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
31527210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10 RON
Valoare atribuită
10 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10 RON

din 10 RON estimat