Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de informare si publicitate pentru proiectul „Achizitie de tablete scolare si alte echipamente necesare desfasurarii activitatii didactice on-line in comuna Pipirig, judetul Neamt”, cod SMIS 144046 Publicare anunt incepere in editia online – machetare, publicare si raportare Propunere : Ziarul News – editie nationala 780 lei fara TVA Publicare anunt incheiere in editia online – machetare, publicare si raportare Propunere : Ziarul News – editie nationala 780 lei fara TVA Etichete autocolante Machetare , productie si livrare a autocolantelor neecsare , dim 10x10 cm , printate in policromie si laminate pentru anduranta. 1007buc x1 lei=1007 lei fara TVA Toate materialele se vor macheta pe baza informatiilor primite in conformitate cu regulile din Manualul de Identitate Vizuală (MIV) - https://www.fonduri-ue.ro/comunicare/comunicare. Valoare fara TVA=2567 lei
- Număr anunț
- DA28226613
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,57 RON
- Valoare atribuită
- 2,57 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.