Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate pentru proiectul „Achizitie de tablete scolare si alte echipamente necesare desfasurarii activitatii didactice on-line in Comuna Deleni , judetul Iasi”. Activitati asumate de ofertant : Publicare anunt incepere in editia online – machetare, publicare si raportare Propunere : Ziarul News – editie nationala 780 lei fara TVA Publicare anunt incheiere in editia online – machetare, publicare si raportare Propunere : Ziarul News – editie nationala 780 lei fara TVA Etichete autocolante Machetare , productie si livrare a autocolantelor neecsare , dim 10x10 cm , printate in policromie si laminate pentru anduranta. 1246 buc x1 lei=1246 lei fara TVA Toate materialele se vor macheta pe baza informatiilor primite in conformitate cu regulile din Manualul de Identitate Vizuală (MIV) - https://www.fonduri-ue.ro/comunicare/comunicare

Număr anunț
DA28218598
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,81 RON
Valoare atribuită
2,81 RON
Data publicării
17.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,81 RON

din 2,81 RON estimat