Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie ,,Panouri publicitate-2 panouri temporare comunicare si promovare la lansarea proiectului,, Cod PN4038 „ÎMPREUNĂ- suport comunitar pentru persoanele adulte cu dizabilitati” din cadrul Programului ' 'Dezvoltare locala, reducerea saraciei si cresterea incluziunii romilor” - finantat prin Granturile Norvegiene 2014-2021, conform cerintelor solicitate prin documentatia atasata la anuntul de publicitate ADV1216382 / 26.05.2021 cu precizarea adusa prin clarificarea ADV1217181/28.05.2021.
- Număr anunț
- DA28172376
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,42 RON
- Valoare atribuită
- 2,42 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.