Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru Dacia Duster cu nr inmatriculare BT05SVD,valabilitate 12 luni ,incepand cu 28.06.2021,prima de asigurare 588 lei.

Număr anunț
DA28203390
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588 RON
Valoare atribuită
588 RON
Data publicării
15.06.2021 00:00
Data finalizării
15.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588 RON

din 588 RON estimat