Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA Skoda Octavia, nr de inmatriculare SJ33WMM, nr. de identificare TMBBA21Z082183012, an de fabricatie 2008, capacitate cilindrica 1595, KW 75, benzina. Termen de valabilitate 26.06.2021-25.06.2022.

Număr anunț
DA28164911
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SALAJ (CUI 11340679)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436 RON
Valoare atribuită
436 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436 RON

din 436 RON estimat