Atribuită Cumpărare directă

Lucrare Modernizare infrastructura de Retea Sistem de Supraveghere Video Stradala Umbraresti Umbraresti Deal Fibra optica 1.2KN 12 fibre 1200N 3.9 lei* 5000 m= 19500 lei Fibra optica 1.2KN 8 fibre 1200N 3.4 lei*3000m= 10200 lei Fibra optica de exterior 2 fibre cu sufa 2.9lei*7000m= 20300 lei

Număr anunț
DA28139523
Autoritate contractantă
Comuna Umbraresti (Primaria) (CUI 4393131)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
45312200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,50 RON
Valoare atribuită
131,50 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,50 RON

din 131,50 RON estimat