Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 15 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Brasov Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 -15 persoane - Deces din orice cauza: 7.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 15.000 RON - Invaliditate permanenta, partială sau totală ca urmare a unui accident: Max. 10.000 RON - Cheltuieli medicale din orice cauza: Max. 500 RON - Spitalizare dca urmare a unui accident: 52.00/zi x 30 zile - Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare directa a unui accident: Max. 2,000 RON - Fracturi ca urmare directa a unui accident: Max. 2,000 RON Acoperire: 24 de ore din 24 Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: iunie 2021

Număr anunț
DA28163454
Autoritate contractantă
COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,82 RON
Valoare atribuită
1,82 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,82 RON

din 1,82 RON estimat