Atribuită Cumpărare directă

Butelie lampa gaz instalator buc 6 Robinet trecere 1/2" nr. 1 buc 3 Robinet trecere 1/2" nr. 2 FI-FI buc 1 Teava PPR D20 – 4m buc 9 Racord olandez PPR D20-1/2 nr. 1 FE buc 4 Teu PPR D20 buc 4 Conector cu talpa PPD D20-1/2 FI buc 3 Cot PPR D20 buc 20 Mufa PPR D20 buc 2 Bacuri sudura pt. lipire tevi PPR D20 buc 1 Teu PPR D20-1/2FE-D20 buc 3 Cot conector PPR D20-1/2 FE buc 2 Racord PPR D20x1/2 FE buc 5 Bride PPR D20 buc 10 Robinet coltar 1/2-1/2 buc 3 Holsurub 4x80mm buc 35 Diblu PVC 8x50 cu holsurub buc 50 Spiral SDS Plus D8 buc 1 Spiral SDS Plus D10 buc 1 Disc debitare metal D125 buc 2 Canepa fuior buc 1 Pasta verde buc 1 Sifon pardoseala D110 cu iesire verticala buc 2 Vas WC iesire laterala buc 3 Diblu prindere vas WC set 3 Rezervor PVC semiinaltime 6L buc 3 Racord flexibil 1/2-3/8 L50 buc 6 Racord scurgere vas WC D110 buc 3 Silicon sanitar buc 7 Cot zn. ½ nr. 2 buc 1 Robinet (baterie) stativ apa rece monocomanda buc 5 Racord flexibil 1/2-1/2 L50 buc 6 Racord cu ventil D32 buc 3 Racord cu ventil D40 buc 2 Dozator sapun cu sistem prindere buc 4 Oglinda sanitara 50x40 cu elemente de montaj incluse buc 5 Etajera sanitara cu sistem de prindere buc 2 Lavoar portelan alb L50 cu dibluri de fixare incluse buc 2 Set console lavoar 50cm set 2 Teava PP D40 – 0.5m buc 2 Cot PP D40 45 grd pt. scurgere buc 1

Număr anunț
DA28301791
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,61 RON
Valoare atribuită
1,61 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,61 RON

din 1,61 RON estimat