Atribuită Cumpărare directă

Reparatie atomizor Ruris 19 A105 0292 Cimitir Dorobantia, conform comanda service: 215104/23.06.2021: 1 BUC X 81.87 RON. REFERAT NR.17887/17.06.2021 - CIMITIR DOROBANTIA - MAMUT ELENA.

Număr anunț
DA28256696
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82 RON
Valoare atribuită
82 RON
Data publicării
23.06.2021 00:00
Data finalizării
24.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82 RON

din 82 RON estimat