Atribuită
Cumpărare directă
Stihl - Lant 26 RS .325" 40cm 1.6mm [36390000062] – MS251 - 6 buc. - 51,70 ron fara tva/buc. - 310.20 ron fara tva Stihl - Sina 40cm 1.6.325 [30050004713] – MS251 - 5 buc. - 136,40 ron fara tva/buc. - 682.00 ron fara tva Stihl - Pila rotunda 4.0X200mm cu maner A100 - 23 buc. - 10.80 ron fara tva/buc. - 248.40 ron fara tva, conform ofertei transmise la anuntul de publicitate cu nr. ADV1215946
- Număr anunț
- DA28227139
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
- Furnizor / câștigător
- METATOOLS SRL (CUI 11013871)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,24 RON
- Valoare atribuită
- 1,24 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.