Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet filamente imprimare 3D pentru FIIR - Grant intern 11/06.10.2023, ref. 5088/30.10.2023

Număr anunț
DA34486543
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
24500000-9 · Materiale plastice primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.988.372 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.988.372 RON