Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de Raspundere Civila RCA: Autoturism Dacia Logan , valabilitate 6 luni , de la 12.06.2021pana la 11.12.2021, cilindree 1461 cmc, putere 66 kW, masa maxima 1590 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 512.40 lei

Număr anunț
DA28123194
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512 RON
Valoare atribuită
512 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
04.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512 RON

din 512 RON estimat