Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumirea produselor Caracteristici tehnice U/M Cant. 1 Cartuș toner LEXMARK B232000 original, 3.000 pagini, black buc 2 2 Cartuș toner HP 651 original, 600 pagini, black buc 4 3 Cartuș toner HP 651 original, 600 pagini, color buc 2 4 Cartuș toner CANON C3320I C-EXV49BK original, 19000 pagini, cyan buc 1 5 Cartuș toner CANON C3320I C-EXV49M original, 19000 pagini, magenta buc 1 6 Cartus toner CANON C-EXV 54BK 15,5k original, 15500 pagini, black buc 1 7 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 12.000 pagini, black buc 1 8 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 6.000 pagini, magenta buc 1 9 Cartuș toner Xerox Phaser 5550 DN original, 35.000 pagini, black buc 1 10 Cilindru (drum) Xerox Workcentre 3345 original, 30.000 pagini buc 6 11 Cartuș toner LEXMARK MS/MX 317 compatibil, 2.500 pagini, black buc 10 12 Cartuș toner xerox 3345 compatibil, 15000 pagini, black buc 11 13 Cartuș toner BROTHER TN2421 compatibil, 3.000 pagini, black buc 6 14 Cartuș toner Kyocera ECOSYS P6230 CDN compatibil, 8.000 pagini, black buc 1 15 Cartuș toner CRG 725 compatibil, 1600 pagini, black buc 3

Număr anunț
DA28247921
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,58 RON
Valoare atribuită
5,58 RON
Data publicării
22.06.2021 00:00
Data finalizării
23.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,58 RON

din 5,58 RON estimat